.

.

Лого На Планинска Роса И Насекаде; Машки Боксерски Гаќи, Пакување

Лого На Планинска Роса И Насекаде; Машки Боксерски Гаќи, Пакување

DEN 190.08

Количината на стоката
Това е достапна

Толку освежувачки, но и толку стилски и удобен, Овие 3 пакувања боксерски гаќички од планинска Роса ќе го направат вашиот ден посвеж. Официјално лиценцирана црна И зелена планинска Роса машките боксери се направени од ткаенина со мек допир НА ЛУДИОТ боксер. Нашите боксерски гаќички со супер мек допир се направени од ткаенина што ја отстранува влагата, внимавајќи да се одржувате ладни во текот на денот. Овие боксерски шорцеви имаат дебел појас за истегнување за дополнителен стил и удобност. Гаќичките НА ЛУДИОТ БОКСЕР се идеален подарок за мажи. машка долна облека, боксерски гаќи, боксери, луд боксер, сопствени боксери, боксери за мажи, удобна машка долна облека, кул боксерски гаќи, Планинска Роса, Лого, насекаде, 3 пакувања. Нема да се намали во миење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата