.

.

Ахим Бафало Проверете Полиестер Памук Тенџере Носителот-Бургундија-Во собата На Две

Ахим Бафало Проверете Полиестер Памук Тенџере Носителот-Бургундија-Во собата На Две

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Класичната шема за проверка на биволи оживува на Држачите за Садови За Проверка На Биволи. Овие држачи за садови имаат пригодна јамка за закачување. Тие се отпорни на дамки и доаѓаат во сет од 2. Координирајте го вашиот дом во бафало проверете со Целата Проверка На Биволи Собирање третмани со прозорци, подни душеци, салфетки, кујнски додатоци и многу повеќе. Вклучени се два Држачи за Ватиран Тенџере. Ткаени Предиво Обоена Ткаенина. Јамка за Виси. Отстранувач На Дамки. 60% Полиестер-40% Памук. Машина За Перење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата