.

.

Велосипед Чудак Раце Налепници велосипед заштита На Налепници Заштита од абразија

Велосипед Чудак Раце Налепници велосипед заштита На Налепници Заштита од абразија

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : *Сосема нов и висок квалитет*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба*Сосема Нов Пар Налепници За Заштита Од Чудак.* Совршен за монтирање на вашите сосема нови краци за чудак за заштита од абразија и општо абење поврзани со планински велосипедизам.Спецификација : *Материјал : пвц*Боја : Црна/Транспарентна (Како Што Покажуваат Сликите) * Големина : Околу 140х55мм (Како Што Покажуваат Сликите) * Тежина : Околу 11гр Пакетот Вклучува : 2 х Налепници Забелешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно мерење отстапување За Дат Сосема нов и висок квалитет. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Сосема Нов Пар Налепници За Заштита Од Чудак. Совршен за монтирање на вашите сосема нови краци за чудак за заштита од абразија и општо абење поврзани со планински велосипедизам. Спецификација : . Материјал : пвц.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата