.

.

Интри за таблети им се заблагодаруваат на пердувите во форма на фраза дива мисирка, 48, дизајн од Кејти Дукет

Интри за таблети им се заблагодаруваат на пердувите во форма на фраза дива мисирка, 48, дизајн од Кејти Дукет

DEN 399.84

Количината на стоката
Това е достапна

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние сме само со највисок квалитет на мастила и платно на нашите печатачи во мотика, а потоа исечете ги раката и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела од 1,5 инчи за висење. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 36 x 1,5 x 48 инчи. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Создадете прекрасни уметнички дисплеи со потпирање и поставување нови уметнички дела против wallид или рамна површина . Нашето истегно платно е создадено со највисоки стандарди. Ние сме само со највисок квалитет на мастила и платно на нашите печатачи во мотика, а потоа исечете ги раката и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела од 1,5 инчи за висење. А . Дизајн од Кејти Дукет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата