.

.

Прајмер Џеб Четка Комбо

Прајмер Џеб Четка Комбо

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Акумулацијата на остатоци во џебовите за прајмер може да предизвика погрешни пожари. Неколку пресврти со Џебната Четка За Прајмер RCBS лесно ги чистат остатоците. Ги отстранува остатоците во џебовите за прајмер со неколку пресврти. Нерѓосувачки влакна и заменливи држачи за големи и мали џебови за прајмер. Вклучува рачка за додатоци без ролна.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата