.

.

Еделман Повратна Линија За Серво Управување

Еделман Повратна Линија За Серво Управување

DEN 653.92

Количината на стоката
Това е достапна

16мм Машки Инв. Одблесокот Х 3/8ин. Монистра Цевки : 98-02 Хонда Спогодба Еделман ое квалитетни црева и компоненти за серво управување се изработени од долготрајни материјали со високи перформанси кои обезбедуваат издржливост под најтешките услови на патот. Ое вклопување, форма и функција обезбедува леснотија на инсталација, правилно рутирање на цревото/цевката и изведба без истекување. Конструкцијата на цревото издржува внатрешни температури на маслото до 300 степени целзиусови, обезбедувајќи интегритет на компонентите во работни средини со висока топлина и висок стрес.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата