.

.

Наоѓање Дори Хенк Менс Хавајски Кошула, Наоѓање Немо Повик Копче Надолу Хавајски Кошули

Наоѓање Дори Хенк Менс Хавајски Кошула, Наоѓање Немо Повик Копче Надолу Хавајски Кошули

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Детали За Производот. Должина на ракавот : Краток ракав. Еластичност : Микро-Еластичност. Силуета : Х-Линија. Дебелина : Лесен. Активност : Одмор,Забава,Дневно, Одмор. Деколте : Јака Од Шал. Шема : Наоѓање Немо. Стил : Секојдневен. Тема : Лето. Ткаенина : Полиестер. Детска Големина : 100см, 110см, 120см, 130см, 140см, 150см, 160см, 170см. Големина на возрасни : XXS, XS, S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL,5 XL,6 XL,7 XL, 8 XL. (Детална табела со големини е во поврзаната слика). Ефектот на горниот дел од телото е уреден, а изработката е добра. Дизајнот има добар декоративен ефект врз силуетата на облеката. Едноставниот дизајн на манжетната го прави удобен и лабав за носење. Опис на материјалот : дише, нежен и стилски, мек за гледање, свиленкаст за допир. Инструкции за перење : температурата на Миење Раце е најмногу 30€, не избелувајте, закачувајте и капете суво во сенка, температурата на долната плоча на железото е најмногу 150€, редовно хемиско чистење. Особено, нормално е дека грешката на податоците за оваа големина е во рамките на 2-4см поради различни методи на мерење Наоѓање На Дори Хенк Менс Хавајски Кошула,Наоѓање Немо Обичниот Копче Надолу Хавајски Кошули.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата