.

.

Бринли Ко.

Бринли Ко.

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Влезете во овој симпатичен нов слајд од Brinley Co. Оваа покриена блок -потпетица и мекиот материјал за велур се само неколку работи за овој дизајн што ќе го сакате. Едноставноста на оваа потпетица е омилена, а дизајнот на Пеп пети додава најсечени детали на совршениот чевел. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : синтетички. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата