.

.

Без граници машки плетени џогерски шорцеви

Без граници машки плетени џогерски шорцеви

DEN 191.68

Количината на стоката
Това е достапна

Без разлика дали сте во движење или се релаксирате, овие стилски влечење на плетените шорцеви за џогер се совршени! Направено во плетена измислица ажурирана со нов текстуриран изглед и мека рака со тенок вклопување. Се одликува со еластична половината со функционален кабел за цртање за удобност и прилагодливост. Две џебови од предната страна и еден заден џеб. Овие шорцеви за џогер се достапни во редовни и големи димензии и разновидни бои. Плетена измислица; Тенок вклоп; Faux лета; Еластично ребро половината со кабел за цртање; Два џебови од предната страна; Еден задниот џеб; Достапно во разновидни бои и големини; Машинско миење ладно со слични бои, не бели, суво суво ниско, ниско железо по потреба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата