.

.

Мател Минекрафт мини 3 - Пк Арт

Мател Минекрафт мини 3 - Пк Арт

DEN 1264.00

Количината на стоката
Това е достапна

Копајте во светот На светот На Minecraft како никогаш досега Со Minecraft Мини-Слика 3-Пакети! Секој 3-Пакет вклучува асортиман на фигури кои ја оживуваат играта на дланка. Изберете од 4 различни комплети од кои сите имаат свој потпис, изглед и стајлинг во играта. Затоа, започнете да го истражувате светот На Мини-Фигури На Minecraft и изработете ја совршената колекција! Точка вклучува 3 минијатурни бројки. Соберете ги вашите омилени ликови од светот На Minecraft!, Секој 3-Пакет вклучува асортиман на мини-фигури кои ја оживуваат играта на дланка., Соберете ги вашите омилени и изградете го вашиот свет На Minecraft! Секој продаден одделно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата