.

.

Барби Кариера Фудбал Тренер Игралиште Со Кукли И Додатоци

Барби Кариера Фудбал Тренер Игралиште Со Кукли И Додатоци

DEN 399.52

Количината на стоката
Това е достапна

Истражуваат светот на конкурентна забава Со Барби Фудбал Тренер Плејсет! Кога една девојка игра Со Барби, таа замислува се што може да стане, и ако сакате да играте фудбал, можете да бидете фудбалски тренер! Овој плејсет вклучува фудбалска средина за обука со Кукла Тренер На Барби Фудбал облечена во сина фудбалска униформа со штипки, и нејзината симпатична фудбалерска студентска кукла облечена во розова фудбалска униформа со шноли. Децата можат да постигнат секакви забавни тренинг и играње фудбалски игри и со кукли и со овие додатоци : фудбалска топка, таблата со исечоци, гол мрежа, два конуси, клупа, јаболко, шише со вода и трофеј. Изгледа дека напорната работа, силата и решителноста На Тренерот На Фудбалот Барби ќе го доведат нејзиниот тим до добро заработен трофеј! Децата ќе ги сакаат бескрајните можности за креативно изразување и забава за раскажување приказни! Куклите не можат да стојат сами. Боите и украсите може да варираат. На возраст од 3 и повеќе години. Можете да бидете фудбалски тренер со фудбалскиот тренер Барби!. Вклучува фудбал тренер обука на животната средина Со Барби Фудбал тренер кукла облечена во нејзината сина фудбалска униформа, и нејзината симпатична студентска кукла облечена во розова фудбалска униформа. Плејсет вклучува и фудбалска топка, табла со исечоци, гол мрежа, два конуси, клупа, јаболко, шише со вода и трофеј. Децата можат да постигнат секакви забавни тренинг и играње фудбалски игри и со кукли и со фудбалски додатоци!. Преку напорна работа, сила и решителност, Куклата Тренер На Фудбалот Барби го води својот тим до добро заработен трофеј! Каков натпревар!. Истражуваат светот на креативна игра и раскажување приказни забава Со Барби Фудбал Тренер Плејсет!. Прави одличен подарок за деца од 3 години и нагоре, особено оние кои се заинтересирани за фудбал, спорт и фитнес!. Куклите не можат да стојат сами.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата