.

.

Stuple Industries не може да истура од празен чаша инспиративен цитат минимален 30, дизајн на Рејчел Ниман

Stuple Industries не може да истура од празен чаша инспиративен цитат минимален 30, дизајн на Рејчел Ниман

DEN 783.04

Количината на стоката
Това е достапна

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 24 x 1,5 x 30 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : не можете да истурите од празна чаша, инспиративни, мотивациони, ботанички, месечини. Дизајн од Рејчел Ниман.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата