.

.

Колекцијата За Декор На Домот Ступел Јужна Добредојдовте На Уметноста На Ѕидот На Платно

Колекцијата За Декор На Домот Ступел Јужна Добредојдовте На Уметноста На Ѕидот На Платно

DEN 159.84

Количината на стоката
Това е достапна

Покажете малку Од Вашето јужно гостопримство Со Колекцијата За Украсување На Домот Ступел Јужно Добредојде На Уметноста На Ѕидот На Платно. Ова платно пристигнува испружено преку цврста дрвена рамка и го вклучува целиот висечки хардвер. Изберете од достапните опции за големина. Дизајниран за внатрешна употреба. Добредојдовте сите во скролуван текст преку бела позадина. Печати на платно. Завиткани преку дрвени носилки. Вклучен е целиот висечки хардвер. Уметник : Дафне Полсели.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата