.

.

Хадсон Бебе Доенче Девојка Памук Ромперс 3pk, Розова Сирена, 12-Месеци

Хадсон Бебе Доенче Девојка Памук Ромперс 3pk, Розова Сирена, 12-Месеци

DEN 287.84

Количината на стоката
Това е достапна

Хадсон бебешките ромпери се суштински дел од гардеробата на бебето. Нашите памучни ромпери имаат симпатични отпечатоци, везови, ленти и цврсти материи и се удобна едноделна облека за вашето малечко. Нашите ромпери се удобни и пријатни за целодневно, секојдневно носење и одлични за потопли температури. Хадсон Бебе Доенче Девојка Памук Ромперс 3pk, Розова Сирена е одлично бебе најважен сет за вашето малечко. Комплетот вклучува памучни ромпери. Направено со 100% памук. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата