.

.

Illooms Blue Light Up Balloon 1pk

Illooms Blue Light Up Balloon 1pk

DEN 319.52

Количината на стоката
Това е достапна

Illooms Blue Light Up Balloon 1 Пакет. Сините илуми ќе ја осветлат секоја прослава. Одлично самостојно или се комбинираат со координативни бои од опсегот Илумс. Илумите се опремени со интегриран LED што го осветлува балонот и сјае до 15 часа. За да ја осветлите вашата прослава, едноставно извлечете го јазичето за да го активирате LED и да го надувате балонот! Пакетот содржи 1 природен гумен балон со латекс. Надзор на адултацијата потребен за деца под 8 години. 1 x Illooms? Сино светло балон сино илум. Лед светилка. Сјае 15 часа. Лесен за користење. Балон со природна гума латекс.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата