.

.

Началниците на Канзас Канзас Сити го обликуваа пластичниот амблем од хром

Началниците на Канзас Канзас Сити го обликуваа пластичниот амблем од хром

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Без оглед на кој тим го искоренувате за оваа сезона, го покажуваат со пластични амблеми на хром. Овој UV заштитен амблем е изработен од пластика со хромирана завршница за издржливост и има тимска графичка за да ја прикаже вашата гордост на вентилаторот. Вашето возило, 3,25? X 3.25? Fan Mats 60272 Началниците на Канзас Сити го обликуваа пластичниот амблем од хромирани.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата