.

.

Д-р Џарт+ Cicapair Повторно Покритие Крем ЗАШТИТЕН ФАКТОР 40, 1. оз

Д-р Џарт+ Cicapair Повторно Покритие Крем ЗАШТИТЕН ФАКТОР 40, 1. оз

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Третман за корекција на зелена до беж боја кој се трансформира од зелена во беж за да го поправи црвенилото и да ја заштити кожата од оштетување на животната средина. Тоа е се-во-едно третманот вклучува капсула што ја менува бојата во формулата за да ги покрие флеките. Д-р Џарт+ Cicapair Повторно Покритие Крем ЗАШТИТЕН ФАКТОР 40, 1.85 мл.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата