.

.

Мандрус Алуминиумски Раб 18Х8, 5во Вооружен Метал со Огледало Исечено Лице, 1885мтт425112г66

Мандрус Алуминиумски Раб 18Х8, 5во Вооружен Метал со Огледало Исечено Лице, 1885мтт425112г66

DEN 2560.00

Количината на стоката
Това е достапна

Мандрус Тркала За Мерцедес Возила. Изграден Без Компромис.Постои германски инженеринг, синоним за најдобрите во автомобилската технологија. Потоа, Тука е мерцедес инженеринг. Чекор подалеку и, како што знае секој возач На Бенц, сигурно ќе ве расипе за нешто помалку.Мандрус сериозно ја сфаќа извонредноста На Мерцедес. Го поставува стандардот што го чувствуваме дека мора да го исполниме или надминеме со секој нов резервен пазар Од лесна легура мерцедес тркало што го воведуваме. Знаеме дека сопствениците На Мерцедес се бескомпромисни. Тоа ни се допаѓа затоа што не предизвикува да дадеме се од себе.Бидејќи правиме тркала само За автомобили, комбиња и Теренци На Мерцедес Бенц, со текот на годините се фокусиравме на нашите инженерски и производствени процеси за да се осигураме дека резервните тркала На мандрус што ги монтирате на Вашиот Мерцедес се јасна надградба над тркалата што ги полетувате, во стил и квалитет.Ние посветуваме строго внимание на спецификациите На производите На Мерцедес, како што се неутрализирање, спецификациите што одредуваат како гумата и тркалото добро се вклопуваат во тркалото во однос на суспензијата, сопирачката и компонентите на каросеријата. Поместувањата варираат од модел до модел, од година во година и за различни големини на тркалата. Значи, ние произведуваме практично десетици варијации на секој од нашите дизајни за да обезбедиме совршено вклопување. Од еднаква важност се оценките за оптоварување на тркалата, кои можат да се движат до 2200 фунти по тркало. Поентата е дека секое тркало што го правиме е изградено за да биде совршена замена во секој аспект на технологијата на тркалата. Нема компромиси.Надвор од компатибилноста, тркалата На мандрус се многу во склад со образложението за дизајнот На Мерцедес, односно совршена мешавина на форма и функција. Ние се стремиме кон дизајни кои се и безвременски и најсовремени, тркала, со други зборови, кои ја даваат токму изјавата што сакате да ја дадете.Мандрус мерцедес тркала вклучуваат леано моноблок светлина легури, ротирачки фалсификувани тркала и мулти-парче тркала комбинирање фрлија краци и центри со фалсификувани надворешни буриња. Тие се прецизно дизајнирани и изградени во најнапредните капацитети за производство на тркала во светот. Тие се внимателно завршени во издржливи површини како што се вооружени метали, мат и сјајна црна боја, како и потрадиционално сребро и хром. Сите се произведуваат со употреба на материјали и процеси за да се уверат дека го исполнуваат тестот на времето.Нема ништо ни блиску До Мерцедес. И нема ништо дури и блиску До мерцедес надграден со комплет тркала од мандрус. Мандрус Алуминиумски Раб 23 18Х8, 5во Вооружен Метал Со Огледало Исечено Лице, 1885mtt425112g66 Број На Модел - 23 Производител Број На Дел-1885mtt425112g66 Шема на Завртки - 5x112 Офсет - 42 mm Заден Простор-6.4.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата