.

.

Дизајн Куќа Венор Внатрешен Надворешен Тепих, 6 стапки на 9 Стапки

Дизајн Куќа Венор Внатрешен Надворешен Тепих, 6 стапки на 9 Стапки

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Домот Лајк 595744 Внатрешен Надворешен Тепих Венор се одликува со разноврсна модерна геометриска шема со две тонски нијанси на топло сива и повеќе текстури додава визуелен интерес за вашиот двор, дневна соба или кој било простор. Направен од 100% полипропилен, овој тепих со издржлива површина ќе издржи тешка употреба, вклучувајќи деца, временски услови и домашни миленици. Користете внатре или надвор со отпорност на сонце и вода додека ги задржувате неговите живописни бои. Мала тежина, цврсто ткаени влакна го олеснуваат движењето и го штитат од дамки и пролевање, така што работи на вашиот двор или палуба или во влезови, ходници, подруми, кујна, трпезарија, дневна соба, канцелариска спална соба или каде било. Лесното текстурирање значи дека стапалата се меки, но лесни за чистење. Само размачкајте дамки, црево за плакнење, чистење или употреба на вентилатор за лисја. Препорачуваме доведување во затворени простории за време на екстремни временски услови. Тепихот со низок куп е со димензии 6 стапки 7 инчи 9 стапки 6 инчи. Тепих рампа се препорачува за внатрешна употреба. Изработени Во Турција. Доаѓа со 1-годишна ограничена гаранција. Дизајниран И произведен Од Leick Home, доверлив извор за квалитетен мебел за дома за секој вкус и буџет.Овој производ доаѓа со 1-годишна ограничена гаранција. Вакуум без тепач бар/самото место чисти само. Се препорачува професионално чистење. Може да издржи области со голем сообраќај, абење и надворешно време. 100% издржливи полипропиленски предива се дамки, вода и отпорни на избледување. Дете и миленичиња пријателски!. Лесен за лесно движење и складирање. Нема да ви ја изгребат површината на палубата. Лесен за чистење и одржување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата