.

.

Црвен Кап Машки Брзински Костим за Кратки Ракави

Црвен Кап Машки Брзински Костим за Кратки Ракави

DEN 535.84

Количината на стоката
Това е достапна

Брзите работни места бараат нашиот Брз Костум со високи перформанси. Изработен од удобна, лесна ткаенина што ја отстранува потта, овој тенок комбинезон ве одржува да се чувствувате суво и ладно. Но, фитилот е само еден од неговите таленти. Лесниот Машки Целокупен Костим за Брзина е дизајниран да се спротивстави на дамките со ослободување нечистотија и маснотии за време на миењето, оставајќи ви јасен, чист комбинезон подготвен за утре. Акција-задни набори за дополнителна подвижност; еластични влошки за половината за дополнителна удобност; Технологијата Touchtex обезбедува удобност за дишење, трајни бои и отпорност на дамки; Бара минимално пеглање благодарение на завршницата отпорна на брчки.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата