.

.

Погодност Концепти Тусон Гнездење Крајот Маси, Издржа Сива Црна

Погодност Концепти Тусон Гнездење Крајот Маси, Издржа Сива Црна

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Крајните Маси За Гнездење На Тусон по Практични Концепти е одлична опција за заштеда на простор за секој дом, додека не се загрозува стилот. Овој сет од 2 нуди еден тон разновидност и функционалност. Совршено вгнездени заедно, можете да ја користите помалата маса како продолжена површина и да ја напикате кога ќе завршите или да ја користите како целосно посебна единица. Одликувајќи се со метална Х рамка обложена со прав, можете да бидете сигурни дека овој сет е стабилен и издржлив. Прекрасната површина од зрно дрво нуди многу простор за поставување на вашите работи, а исто така обезбедува контрастна боја која совршено се совпаѓа со црната рамка. Достапни во повеќе завршетоци, Крајните Маси За Гнездење Тусон ќе го надополнат секој декор. Побарајте дополнителни предмети Од Колекцијата Тусон со Практични Концепти, продадени одделно. Погодност Концепти Тусон Гнездење Крајот Маси, Издржана Сива/Црна Карактеристики : Дел Од Колекцијата Тусон Од Страна На Погодност Концепти. Комплет Од 2 Маси за Гнездење . Брзо И Лесно Склопување . Ќе Го Надополни Секој Постоечки Мебел. Собрани Точка Тежина : 14 фунти. Собрани Димензии На Предметот : (Л) 18,25 во х (Ш) 18,25 во х (Ж) 24во.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата