.

.

Моите омилени работи што умираат-намика умираат-Gerbera Daisy, .5 x.5 до 2,5 2,5

Моите омилени работи што умираат-намика умираат-Gerbera Daisy, .5 x.5 до 2,5 2,5

DEN 7839.84

Количината на стоката
Това е достапна

Моите омилени работи-помраги умираат. Овие челични умирања ќе се пресечат низ картон, тенка иверица, 1/4 инчен плута, чувствуваат, ацетат, лепливо платно, ткаенина, тексас, шкурка, занаетчиска пена од 2 мм, хартија од фурнир од дрво, листови со фото магнети и многу повеќе. Тие работат со речиси секоја машина за сечење на умре што ќе смести нафта-тенки умира и сигурно ќе станат суштинска состојка во процесот на изработка на хартија. Овој пакет 8x4-1/2 инчи содржи Гербера Дејзи : сет од девет умира. Моите омилени работи-помраги умираат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата