.

.

Светска Технологија Играчки 2-Канал ДЦ Стрипови ИР Хеликоптер )

Светска Технологија Играчки 2-Канал ДЦ Стрипови ИР Хеликоптер )

DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

Извади Го Лекс Лутер Со Светските Технолошки Играчки Супермен 2ch IR RC Хеликоптер. Сега Можете да го контролирате Човекот Од Челик со овој официјално лиценциран РК хеликоптер од ДК Стрипови! Се одликува со 3.5 канал ir контрола. И Тоа е RФ (Подготвен да Лета) надвор од кутијата. Зачувај Метрополис со Светски Технолошки Играчки Супермен 2ch IR RC хеликоптер денес! Број На Ротори : 2. Безжична Технологија : Инфрацрвена. Тип На Гориво : Електричен. Распон на крилјата : 6. Далечински Управувач Извор : Далечински Управувач. Број На Канали за Далечинско Управување : 2. Класа На Играчки : Возило Со Далечински Управувач. Препорачана Возраст : 8-15 Години. Извор На Енергија : Батерија. Вградена батерија : Да. Хемија На Батеријата : Литиум Полимер (Ли-Полимер). Вклучена Батерија : Да. Полнење На Батеријата : Да. Висина : 7.5". Содржина на пакетот : Дц Стрипови Лиценциран Супермен 2 CH IR RC Хеликоптер. Липо Батерија. ИР Предавател. Содржина на пакетот Дц Стрипови Лиценциран Супермен 2 CH IR RC Хеликоптер. Липо Батерија. ИР Предавател. ".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата