.

.

Гарланд Килим Земја Живеат Бафало Карирани фт. фт. Внатрешна Надворешна Површина Тепих Морнарица Слонова Коска

Гарланд Килим Земја Живеат Бафало Карирани фт. фт. Внатрешна Надворешна Површина Тепих Морнарица Слонова Коска

DEN 799.84

Количината на стоката
Това е достапна

Внесете допир на шарм на земјата во вашиот двор со Земјата Што Живее Внатрешен/Надворешен Тепих направен Од Венец! Овој прекрасен килим се одликува со стил на фарма што ќе го надополни секој декор и е изработен од мек полипропиленски куп за удобно чувство под нозете. Неговата морска подлога е неверојатно издржлива, а конструкцијата на јамката ја прави идеална за области со голем сообраќај. Плус, тоа е отпорно на почва и дамки, така што е лесно да се одржува чисто. Дури Е третирано СО УВ за да се спречи избледување на сонце! И не грижете се за превозот - пристигнува преклопено во кутија, а трагите на преклопување природно исчезнуваат со текот на времето. Машина Направена и Тафтувана. 100% Полипропилен. Препорачана Нега : Вакуум И Место Чисти Само. Стил На фарма Со Геометриски Кариран Дизајн. Почва И Отпорни На Дамки. Тип На Градба : Јамка. Висина на купот : 0,3-инчи. Морска Поддршка ; доколку се користи во тепих рампа се препорачува. Големина : 7-стапки x 10-стапки Голема Површина килим. Боја : Морнарица/Слонова Коска.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата