.

.

Камелот дневно, црно злато

Камелот дневно, црно злато

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Додадете шарм во вашиот дом со овој леб од црно/злато Камелот. Креветот има елегантно дизајнирана рамка и има и цевки со тешки мерачи, заварени леања од алуминиум и цврсти шипки за издржливост. Создадете затскриено бегство со овој метален дневен леб со палуба за суспензија и шини. Креветот сместува душек со близнаци. Camelot Dayled, црно/злато : Ден на двојна големина со црно-златна завршница. Декоративни кастинг и дизајн на јаже. Целосно заварени леани истурии со алуминиум, цевки со тешки мерачи и цврста жица. Странични и задните шини и палубата за суспензија. За душеци со близнаци. Севкупни димензии : 83 "x 39". Висина на грбот : 37,5 ". Страна висина : 37,5". Не бара пролет на кутијата. Душеците се продаваат одделно. Погледнете го нашиот асортиман на душеци . видете го целиот мебел за спална соба. Заштеди пари. Живеј подобро.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата