.

.

Комплети За Женска Облека Летна Женска Мода Тркалезен Врат Краток Ракав Ден На Независноста Печатење Обични Врвни Шорцеви Поставени Летни Комплети За Жени на Дозв

Комплети За Женска Облека Летна Женска Мода Тркалезен Врат Краток Ракав Ден На Независноста Печатење Обични Врвни Шорцеви Поставени

DEN 271.84

Количината на стоката
Това е достапна

Комплети За Женска Облека Летен Женски Моден Тркалезен Врат Печатење На Денот На Независноста Со Кратки Ракави Секојдневни Врвни Шорцеви Поставени Летни Комплети За Жени На Дозвола Добредојдовте во нашата продавница. Наша цел е да ви служиме со прекрасна стока и се надеваме дека ќе уживате во вашиот шопинг овде.Карактеристики на производот : ДИЗАЈН : Дводелни Тимови, Комплети За Вежбање Со Кратки Ракави, Лабави Летни Врвови Со Плус Големина + Шорцеви За Тело Со Висок Струк, Секојдневни Комплети За Атлетска Облека.МАТЕРИЈАЛ : Толку Мек, Удобен И Дише Дури И За Топло време! Супер Симпатична и Убаво Ги Покажува Вашите Облини.ПРИЛИКИ : Совршен За Вежбање, Теретана, Џогирање, Пешачење, Велосипедизам, Јога, Забава, Клуб, Шопинг, Патување, Облека на Плажа, Надворешен И Секојдневен Живот.ГАРАНЦИЈА ЗА УСЛУГИ : ние сме посветени да ви обезбедиме искрена услуга за клиентите. Доколку имате дополнителни прашања или проблеми, слободно контактирајте не.Информации за производот : Сезона : Сите сезони пол : Женски Материјал : Полиестерокција : Секојдневно, секојдневно како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија : одговара на големината на дебелината : Стандардно што добивате : 1 ПАРЧИЊА жени поставете Големина : С - - - Големина. : Мали - - - САД : 4 - - - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 - - - ЕУ : 34 - - - Биста : 102см/40.16" - - - - Ракав : 19см/7.48"- - - - Врвови Должина : 68см/26.77" - - - Половината : 60-98см/23.62-38.58" - - - - Должина На Панталони : 41см/16.14 " -Големина : М - -големина. : СредноСАД : 6-ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10-ЕУ : 36-Биста : 106см/41.73"-Ракав : 19.5 см/7.68"Врвови Должина : 69см/27.17"-Половината : 64-102см/25.20-40.16"- - Должина На Панталони : 42см/16.54" - -големина : Л- - - ГОЛЕМИНА. : Голем-САД : 8ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12-ЕУ : 38-Биста : 110см/43.31"-Ракав : 20см/7.87"-Врвови Должина : 70см/27.56"-Половината : 68-106см/26.77-41.73" - - Должина На Панталони : 43см/16.93" -Големина : хл- - - ГОЛЕМИНА. : Х-Голем-САД : 10-ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14-ЕУ : 40-Биста : 114см/44.88"-Ракав : 20,5 см/8,07"-Врвови Должина : 71см/27,95"-Половината : 72-110см/28,35-43,31" - - Должина На Панталони : 44см/17,32" -Големина : xxl- - - ГОЛЕМИНА. : 2x-Големи - - - САД : 12- - - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 - - - ЕУ : 42 - - - Биста : 118cm/46.46" - - - - Ракав : 21cm/8.27"- - - - Врвови Должина : 72cm/28.35" - - - Половината : 76-114cm/29.92-44.88" - - - - Должина На Панталони : 45cm/17.72" - - - -. Овие дводелни летни комплети се изработени од висококвалитетни материјали, доволно издржливи за секојдневно носење. Многу кул за носење, овие соодветни комплети за жени лето ќе ви дадат сосема Нов Изглед. За да се чувствувате пријатно и пријатно, можете да ги носите овие комплети за женска облека лето дома или на работа. Овие лесни женски дводелни комплети лето се совршени за Оние Удобни денови, кои сме сигурни дека би сакале!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата