.

.

Калифорнија Чадор Сонцето Господар На Пазарот Навалување Пацифика Патио Чадор, Повеќе Бои

Калифорнија Чадор Сонцето Господар На Пазарот Навалување Пацифика Патио Чадор, Повеќе Бои

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Цврстите рамки од фиберглас и водоотпорната ткаенина се здружуваат за да создадат супер издржливи чадори кои можат да издржат мали гали и кивање на големи слонови. Крошна од 9 метри се крева во воздухот со лесен механизам за подигнување на чудак. Одделно контролираниот наклон на бесконечноста може да ве заштити од сонцето во која било точка од неговата огнена орбита. Секој чадор е дизајниран да покрива тркалезни маси од 48 инчи; сепак, вистинската основа (не е вклучена) може да поддржува и самостојни конфигурации. Овој чадор содржи и ткаенина Пацифика, полиестерска ткаенина обоена со раствор, дизајнирана и усовршена Од Калифорнискиот Чадор за употреба со нашите квалитетни чадори. Овој чадор има И Ткаенина Пацифика, која е наша куќа мешавина раствор-обоена полиестерска ткаенина усовршена за употреба со нашите квалитетни чадори и со 4-годишна гаранција за отпорност на избледување. Пацифика Ткаенина : Составена од издржлив раствор-обоен полиестер. Голем 9 стапки. Крошна. Ребра од фиберглас отпорни на пукнатини. Механизам за подигнување на чудак. Напредно навалување на јаката. 1.5 " - дијаметар пол. Трајни смола домување. Дизајниран за маси од 48 инчи. Базата не е вклучена. 4 години отпорност на бледнее и гаранција за гниење и мувла на ткаенина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата