.

.

Женски Колк-кревање Висок половината Секси Вратоврска-Боја Јога Панталони Спортски Тренинг Хеланки

Женски Колк-кревање Висок половината Секси Вратоврска-Боја Јога Панталони Спортски Тренинг Хеланки

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Женски Зандани Дами Комбинезон Обични Широки Панталони Комбинезони Плус Големинаповеќе проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.   Специфичност на предметотсезона : Алгенда : Женски Материјал : Полиестердекорација : Должина На Необлекување : Редовнастил : Мода, Каузалникарактеристики Можете да ја напикате маичката во вашите шорцеви за стилски изглед сите сезони!①Прилики погоден За секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија, забави,одмор,клубови и состаноци. Совршен за носење Со Врв, Лето и Fall !Пакетот вклучува1 еез Pants Size Length Hips Waist S90cm/35.43"34cm/13.39"28cm/11.02"M91cm/35.83"36cm/14.17"30cm/11.81"L92cm/36.22"38cm/14.96"32cm/12.60" Size : SLength : 90cm/35.43"Hips : 34cm/13.39"Waist : 28cm/11.02"Size : MLength : 91cm/35.83"Hips : 36cm/14.17"Waist : 30cm/11.81"Size : LLength : 92cm/36.22"Hips : 38cm/14.96"Waist : 32cm/12.60"Size Должина : С : 90см/35.43" Колкови : 34см/13.39 "Половината : 28см/11.02". Големина : М Должина : 91см/35.83 "Колкови : 36см/14.17 " Половината : 30см/11.81". Големина : Л Должина : 92см/36.22 "Колкови : 38см/14.96" Половината : 32см/12.60 " јога панталони за жени со џебови бохо јога панталони за жени женски јога панталони компресија јога панталони. Достапни и достапни, овие висококвалитетни спортски панталони се совршени за фитнес ентузијасти, како и за секојдневните стилови на спортски активности. Развиени Од Момци Од Јога За Јога : овие хулахопки со корсет со висок струк имаат скриен џеб и широки ремени, идеални за активни девојки. Меката и пријателска за кожата ткаенина не само што ја апсорбира влагата, туку има и четиринасочна еластичност, обезбедувајќи компресија и поддршка во исто време. Засилено меѓуножје за максимална слобода на движење и испреплетени шевови за да се намали триењето и абењето, овие јога хеланки се женски избор за фитнес и излегувања.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата