.

.

Лилгиј Мажи Секојдневен Божиќен Принт Спортски Фитнес Пуловер Со Качулка Со Половина Патент Дуксер Fall Зима

Лилгиј Мажи Секојдневен Божиќен Принт Спортски Фитнес Пуловер Со Качулка Со Половина Патент Дуксер Fall Зима

DEN 159.84

Количината на стоката
Това е достапна

Почитуван Клиент, добредојдовте во Лилгиј. Се надевам дека ќе имате добар шопинг!. Бренд : Лилгиј. Лилгиј е професионален моден бренд кој се фокусира на модната облека, која може да ги задоволи реалните потреби за мода и пристојна мода. Добредојдовте да купите промотивни производи, производи од црн петок, производи за ноќта на вештерките, божиќни производи, производи за денот на благодарноста,продажба на дозвола, Промоција на Дозвола.Карактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење Стилски и моден дизајн ве прави попривлечни Совршен Натпревар Со вашите омилени, тексас фармерки итн Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Носењето ќе направи да изгледате поубаво.Сезона : Зимски/Есенски Пол : Менокација : Надворешен, Секојдневен, Дневен Материјал : должина На Полиестерски Ракави : Тип На Шема Со Долги Ракави : Цврст Стил : Мода, Секојдневна Облека : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Машки Дуксер Големина : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 102см/40.16 "Ракав : 65см/25.59" Рамо : 46см/18.11 "Должина : 67см/26.38" Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 106см/41.73 "Ракав : 67см/26.38" Рамо : 48см/18.90 "Должина : 69см/27.17" Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 110см/43.31 "Ракав : 69см/27.17" Рамо : 50см/19.69 "Должина : 71см/27.95" Големина : XL Големина. : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 114cm/44.88 "ракав : 71cm/27.95" Рамо : 52cm/20.47 "Должина : 73cm/28.74" Големина : XXL Големина. : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 118cm/46.46" Ракав : 73cm/28.74 "Рамо : 54cm/21.26" Должина : 75cm/29.53 " Големина : XXXL Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 122cm/48.03 "Ракав : 75cm/29.53" Рамо : 56cm/22.05 "Должина : 77cm/30.31" Големина : XXXXL Големина. : 4 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 126cm/49.61 "Ракав : 77cm/30.31" Рамо : 58cm/22.83 "Должина : 79cm/31.10" Големина : XXXXL Големина. : 5 X-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 130cm/51.18 "Ракав : 79cm/31.10" Рамо : 60cm/23.62 "Должина : 81cm/31.89". Лесна / Стандардна Големина НА САД. Меко измиено за дополнително меко чувство на раката.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата