.

.

Уникатни поволни цени за контрола на стомакот на жените за повоз

Уникатни поволни цени за контрола на стомакот на жените за повоз

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Производот е изработен од добра ткаенина, е лесен и е истегнат. Вентилиран и дише, елегантниот дизајн е за сите сезони и сите прилики. Незгодни криви за да ви помогнат да изгледате одлично во фустани! Со контролата на женските стомаци, можете да бидете беспрекорни да седите, да стоите за време на работата или да шетате на улица. Најмногу женски дизајни ве прават да се истакнете од толпата. Може да се носи во секоја пригода. Погоден за работа, патување, слободно време, свадби, датуми, забави, танци, клубови, модни ревии, спортски сали, ноќи надвор и секојдневен живот. Овој Bodyshaper го држи во вашето јадро и го измазнува вашиот стомак за да постигнете моментална убавина. Забележете : можете да изберете поголема големина за удобно носење. Ве молиме, оставете мало мерење на отстапување заради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето. Единствени поволни цени Womenените со шамии за контрола на стомакот на целото тело за слабеење на телото, материјал за појас : најлон, еластан. Увезени. Функција : Обука за половината/кревач на задник/контрола на стомакот/засилувач на колкот. Удобната компресија ги таргетира стомакот, бутовите, колковите и задните. Дизајн со едно парче, елегантна долна облека за вашата наметка и тенки облеки. Мека најлон ткаенина обезбедува обликување на 360 °. Вклучен пакет : 1 компјутер Шапер на целото тело.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата