.

.

Ризи Дома Момчиња Панк Животински Ѕвезди Деца Конец Брои Кревет Здолниште

Ризи Дома Момчиња Панк Животински Ѕвезди Деца Конец Брои Кревет Здолниште

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики : - момчиња панк животински Ѕвезди колекција. - Боја : Сива и црвена. - Материјал : 100 парчиња памук. - Број на нишки : 110. - Дизајнер : Рејчел Кејт. - Печатени. Боја : - Сива и црвена. Материјал : - Памук. Тема : - Животни. Димензии : Вкупна Тежина На Производот : -1 фунти. Големина Целосна Пад Висина : -15". Големина Целосна-Целокупната Ширина-Страна На Страна : -54". Големина Целосна Вкупна Должина-Глава До Пети : -79". Големина Близнак-Целокупната Ширина-Страна На Страна : -39". Големина Близнак-Вкупна Должина-Глава До Пети : -76". Rzy5970 Карактеристики момчиња панк Животински ѕвезди колекција. Боја : Сива и црвена. Материјал : 100 парчиња памук. Број на нишки : 110. Дизајнер : Рејчел Кејт. Печатени. Боја : Сива и црвена. Материјал : Памук. Тема : Животни. Димензии Вкупната Тежина На Производот : 1 килограми. Големина Целосна Пад Висина : 15". Вкупна Ширина-Од Страна На Страна : 54". Вкупна Должина-Глава До Пети : 79". Големина Близнак Целокупната Ширина-Страна На Страна : 39". Вкупна Должина-Глава До Пети : 76".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата