.

.

килим на медалјон во областа Нулум Хали

килим на медалјон во областа Нулум Хали

DEN 2208.00

Количината на стоката
Това е достапна

Во Нулум, ние веруваме дека подните облоги и уметноста не треба да бидат меѓусебно ексклузивни. Основана со желба да се прекршат правилата за она што се очекува од килим во областа, се создаде нулом за да се пополни празнината помеѓу брилијантниот дизајн и достапноста. Nuloom Halley Floral Medallion Area Rugmachine Mademade во Туркематеријал : 95% полиестер, 5% памук со памук : лизгање на Wovensetting : Indoorcrecmented Собави : Дневна соба, спална соба, трпезарија, влез во вклучување на талели.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата