.

.

Женски Клинови Потпетици Еспадрили Со Зашилени Прсти Се Лизгаат На Пумпи Женски Чевли Со Пумпа За Нелизгање Дами Фустан Со Високи Потпетици Кајсија 7

Женски Клинови Потпетици Еспадрили Со Зашилени Прсти Се Лизгаат На Пумпи Женски Чевли Со Пумпа За Нелизгање Дами Фустан Со Високи

DEN 607.84

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Клинови Пумпи За Потпетици, Клин Чевли, Секојдневни Чевли, Чевли За Облекување, Еспадрили Тип На Шема : Цврста Боја : Црна, Кајсија(По Избор)Големина : САД 4, САД 4.5, САД 5, САД 5.5, САД 6, САД 7, САД 7.5, САД 8, САД 8.5 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Материјал За Ѓон За Сатинутсол : Тип На Трпхел : прицврстување на клин : Лизгање На Типот На Прстите : Висина На Шилестата Цевка : Ниска Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Дневни, Внатрешни, Надворешни, Празници, Работа, Забава, Свадбени КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Класичен корисен клин пумпи со високи потпетици чевли за вашите секојдневни или свечени облеки.2. Клинови потпетици и лизгање на дизајнот,лесни за ставање и исклучување.3. Дизајн на шилести прсти околу 8 см/3,15" клин пета, стабилна, но Удобна.4. Удобна влошка : удобното амортизирано подножје и влошката што дише ви овозможуваат најдобра удобност.5. Овие модерни лесни за носење чевли нудат рамнотежа и стабилност за целодневна удобност и поддршка при одење на петицата. Задолжително за вашата гардероба да додаде висина додека ве одржува во тренд!Содржина на пакетот : 1 Пар Клин Пумпи Чевли (други Додатоци не се вклучени) Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) обични пумпи со висока клин пета за жени, затворен шилест прст. Стабилниот дизајн на високи потпетици ги прави вашите нозе да изгледаат послаби, што ве одржува удобно носење цел ден без умор. Стилските секојдневни клин чевли користат практично лизгање на затворање со ткаен дизајн на ѓон, лизгањата го одржуваат глуждот опуштен и лесен за носење/исклучување. Класични пумпи со високи потпетици чевли за жени, висина на клин потпетици околу 8см/3,15", клин со шилести прсти секојдневни клинови чевли со моден сатенски горен дел за дами, ќе добиете многу комплименти откако ќе ги носите овие чевли. Може да биде задолжително со наредени или не. Овие клин чевли со потпетици се совршени преодни и модерни пумпи за да ве одведат низ пролетните летни есенски месеци, совршени за спарување со вашите најмногу тимови!. Лизгањето на чевли со клин пета, удобно за прсти, погодно за фустан, училиште, патување, канцеларија, одмор, пешачење и други прилики.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата