.

.

Ла Мер Лицето И Телото Постепено Тен Самопотемнувач, 6. Оз

Ла Мер Лицето И Телото Постепено Тен Самопотемнувач, 6. Оз

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Овој освежителен лосион за самопотемнување брзо се апсорбира за рамномерен, совршено природен сјај без ленти. Ја потопува кожата во влага, смирувачки чувствителности и враќање на сјајот. Тоа помага да се ревитализира и надополнува сјајот во текот на целата година. Ја потопува кожата во влага, смирувачки чувствителности и враќање на сјајот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата