.

.

Женска Пумехана Хулу Вп Темна Коа 7. Б САД Б

Женска Пумехана Хулу Вп Темна Коа 7. Б САД Б

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Нубук увезен восочен нубук кожа надворешно запечатување за водоотпорна заштита волнена постава за зголемена топлина Восочена нубук кожа надворешност. Запечатување на цвест за водоотпорна заштита. Волна поставата за зголемена топлина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата