.

.

Вселенски Истражувач 12' 6 ' површина килим Во боја Флуоресцентни

Вселенски Истражувач 12' 6 ' површина килим Во боја Флуоресцентни

DEN 4319.68

Количината на стоката
Това е достапна

Создадете просторија за игри со висока енергија што се издвојува од останатите и нуди вистинско аркадно искуство. Направен од врвни материјали, овој уникатно дизајниран флуоресцентен килим свети под црна светлина, лесно се чисти и ќе ја задржи својата оригинална убавина дури и во најактивните области. 10 годишна гаранција за носење за мир на умот и трајна издржливост. Се спротивставува на почвата, дамките и овозможува лесно чистење користејќи само сапун и вода. Impervion® антимикробната заштита се спротивставува на растот на бактериите и ги контролира мирисите пред да започнат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата