.

.

Западниот Главен Деца Краток Глуждот Подигање, Маслиново, 3

Западниот Главен Деца Краток Глуждот Подигање, Маслиново, 3

DEN 431.84

Количината на стоката
Това е достапна

Темно зелени камо печатени водоотпорни чизми за дожд за деца. Две рачки за влечење им олеснуваат на децата сами да се облекуваат. Чизмите лесно се чистат по еден ден игра. Водоотпорен гумен горен дел. Повлечете петелки за само-облекување. Отстранливи влошки ЗА ПЕРНИЧИЊА ЕВА.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата