.

.

Chama Chama Women Plus Size Tankini костуми за капење проток на костими за капење во костими за капење

Chama Chama Women Plus Size Tankini костуми за капење проток на костими за капење во костими за капење

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Подгответе се за следниот ден на плажа со ретро и масното талент на костими за капење Танкини за жени дами девојки од Чама. Нашиот сет за пливање Tankini е стручно дизајниран да го скрие вашиот среден дел и да ја истакне вашата биста со деколте за душичка и вратоврската предност . Двете парчиња печатени костуми за капење се одликуваат со врвот на Tankni Babydoll со предно и странично влечење за безбедно и прилагодливо вклопување, Безжични, лесни чаши без никакви вознемирувачки потколеници што ја подобруваат вашата природна форма, што одговара на дното на Boyshorts, нуди поголема покриеност. Материјал : 80% најлон, 20% спандекс. Стил на каиш : Прилагодливи ленти за шпагети. Вид на половината : Висока половината. Деколте : вратот на лажичката. Поддршка : Бесплатно жица. Стил на подлога : Отстранлив градник. Еластичност : еластична. Тип на шема : Пајсли. Облека : Ruched, Babydoll, влечење. Тип на облека за пливање : плус големина babydoll tankini костим за капење за жени сет за абење за пливање; Suitsенски плус големина за капење со момчиња со момчиња. Прилики : плажа, приморски, базен, топла извор, воден парк. Водич за вклопување : Туре до големина. Погледнете ја табелата со големина пред да ја поставите нарачката. Содржина на пакетот : 1 x Танкини Топ 1 x Момче шорцеви. Упатства за нега : Рачна или нежна машина миење во ладна вода / не се суши од белило / линија.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата