.

.

Транзициска област килим цветна крема, беж дневна соба лесна за чистење

Транзициска област килим цветна крема, беж дневна соба лесна за чистење

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Додадете допир на сладост на вашиот декор со овој цветен килим за преодна подрачје. Заситените бои и ажурираниот ориентален дизајн прават симпатичен акцент. Направено од јамка на најлонско предиво за да биде издржливо и достапно. Поддршката што не е на лизгање го спречува да се лизга на дрво, ламинат и подови од плочки, што го прави овој идеален за кујната, влегувањето, бањата или семејната соба. Место чисто со вода; Вакуум на поставката со висок куп. Транзициски килим од 9x12 (9'3 '' x 12'6 '') цветна крема, беж дневна соба лесна за чистење. Добро одговара за дневна соба, трпезарија, спална соба. Вакуум на поставување на ниски куп за да ги отстраните остатоците, водејќи сметка за да се избегнат расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Машина направена во Турција. Направено со долготраен и отпорен на дамки најлон. 100% поддржувач на материјал од гел базиран на латекс, совршен за секоја масна површина. Прекрасен преоден стил со примарна крема сенка и беж акценти. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување во затворен простор. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на ниски куп за да ги отстраните остатоците, водејќи сметка за да се избегнат расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата