.

.

Модни Мали Девојчиња Момчиња Меки Единствени Еднобојни Кратки Чизми

Модни Мали Девојчиња Момчиња Меки Единствени Еднобојни Кратки Чизми

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Спецификација : Надворешен Ѓон Материјал : Гумен Пол : Бебе Унисексупер Материјал : Тип На Кукла : Цврста Боја Сезона : Четири Сезони Тип На Предмет : Секојдневна Боја На Чевли : Црна, Кафеава, Grey Size-Length21-13.5 cm/5.31"22-14cm/5.51"23-14.5 cm/5.71"24-15cm/5.91"25-15.5 cm/6.1"26-16.3 cm/6.42"27-16.8 cm/6.61"28-17.5 cm/6.89"29-18cm/7.09"30-18.5 cm/7.28"пријателски за Кожата : поставата Што Дише и безбедните чевли за бебиња погодни за кожата се тестирани за мир на умот. Меки : Меки, Лесни, нелизгачки стапала се изработени за одење да се чувствуваат природно. Лесен за носење : дизајнот на обвивката ги прави нашите чевли лесни за облекување и соблекување. Дизајн : Слатки чевли за бебиња за играње, но исто така совршени за први родендени, семејни собири или подароци за туширање за бебиња. Препорачаната возраст е само за ваша референца, ве молиме погледнете ја табелата со големини и измерете ги стапалата на вашето бебе пред да ги нарачате овие чевли.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата