.

.

Машка машка машка машка машка комбинација, додатоци за облека, костуми, Божиќ

Машка машка машка машка машка комбинација, додатоци за облека, костуми, Божиќ

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Прекрасното крзно од крзно го прави овој божиќен костум на Гринч топол, луксузен и автентичен. Lookе изгледате како што штотуку излеговте од Вовил! Оваа комбинација ги вклучува сите додатоци што ви се потребни за да ги засадите на вашите забави за одмор и исто така има и џеб од предниот дел на стомакот што можете да ги работите за да се направите да изгледате соодветно на розово-поли. (4 компјутери. По сет) Официјално лиценциран од д -р Сеус. . Вклучува : . - Скока. - јака. - Маска за вакуформ. - Нараквици со ткаенини. 70 ". Повеќебојно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата