.

.

ЗА САД-Мулти-Наградуван Инкогнито Зап Леснотија Убод Од Инсекти И Олеснување Од Каснување-проверете 1500 + прегледи ВО ВЕЛИКА британија

ЗА САД-Мулти-Наградуван Инкогнито Зап Леснотија Убод Од Инсекти И Олеснување Од Каснување-проверете 1500 + прегледи ВО ВЕЛИКА

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Без разлика дали се борите со комарци, желе риба или коприва, додадете Убод Од Инсекти И Олеснување На Залак во вашиот комплет за прва помош за безбедно и моќно оружје. Ова е наједноставниот и најефикасниот начин за запирање на чешањето и нагонот за гребење. Тоа е "задолжително" за оние кои се склони да заборават да го нанесат својот спреј за бубачки. Со кликнување на ова олеснување од убод од инсекти неколку пати околу областа на повредата, го локализира отровот и го инхибира ослободувањето на хистамин, што предизвикува потреба од гребење. Тоа е едноставно, ефикасно, безбедно, нетоксично и не се потребни батерии. Ова олеснување од каснување од инсект е брзо и лесно, работи за само неколку минути. НЕ КОРИСТЕТЕ АКО СТЕ ОПРЕМЕНИ СО БИЛО КОЈ ТИП НА ПЕЈСМЕЈКЕР. Зап Олеснување Убод Од Инсекти И Олеснување На Залак : Помага да се намали желбата за гребење и оток од каснувања и убоди. Едноставни, ефикасни, безбедни, нетоксични и не се потребни батерии. Брзо и лесно, работи за неколку минути. Долготрајни и ќе третираат над 1.000 каснувања или убоди. Компактна големина на ова олеснување од убод од инсекти може да се земе насекаде. Добро за убоди од желе риба, комарци и коприви. Локализира отров и го инхибира ослободувањето на хистамин. НЕ КОРИСТЕТЕ АКО СТЕ ОПРЕМЕНИ СО ПЕЈСМЕЈКЕР.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата