.

.

Ауео Пот Кошули Дами, Тренингот Дуксери За Женска Мода Обичните Долг Ракав Печатење Со Качулка Џеб Дуксер Блуза

Ауео Пот Кошули Дами, Тренингот Дуксери За Женска Мода Обичните Долг Ракав Печатење Со Качулка Џеб Дуксер Блуза

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Женска Мода Секојдневен Џебен Дуксер Со Качулка Со Качулка Со Долги Ракави Блузакарактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Многу кул за носење, Нов Изглед, 3.Уникатниот дизајн ве прави поубави 4.Како и новата љубов, изјавата на љубовта! 5.Одлично за забава, секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Сезона : : Пролет/Aut/Зима Пол : Жени, девојка повод : Дневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен, моден ракав должина : Целосна Јака : Должина На Качулка : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Жени Блузизизираат.Usukeubustsleevellengthlarge81238112cm/44.09"59cm/23.23" 70cm/27.56 " Големина : LSize. : Ларгеус : 8УК : 12ЕУ : 38биста : 112см/44.09 "Ракав : 59см/23.23" Должина : 70см/27.56 " Материјал : Полиестер и Вискоза,лесен, мек и дише, ве одржува топло во fall и зима. користи ткаенини за дишење и секојдневен стил за да изгледа поелегантно. Дизајн : пуловер на Вратот на Екипажот жени, преголем дуксер, јака за рамо, мало истегнување,џемпер со долги ракави,есенски тимови за жени,мода и секојдневен стил,внатре е густ и навистина мек, стандардна големина, дуксер што оди со се. Натпревар : Оваа Fashion Модните Дуксери лесно се комбинираат со секојдневни панталони, фармерки, џогери, шорцеви, патики, секојдневни чевли за создавање мода и убав изглед во пролет ,umn и зима. Можете исто така да одговарате на се што сакате внатре,како резервоар, кроп топ, елек, итн. Повод : Пуловер Дуксер за жени,погоден за секојдневно, секојдневно носење,канцеларија, забава, училиште, трчање, спорт, теретана, танцување, лизгање, пешачење, велосипедизам, пролет, fall и зима. Тоа е исто така добар подарок за вашиот пријател или семејство. Подароци : нашите графички дуксери наменети за дами се достапни по пристапни цени и се совршени подароци за секоја пригода. Изненадете ја девојката на нејзиниот роденден, денот или празникот На Вљубените. Тоа е исто така добар подарок за вашите пријатели, мајки, сопруги, сестри и други околу вас.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата