.

.

Волк-Удобност Пл 8 Памук И Пена Футон Душек Полн, Природна Патка

Волк-Удобност Пл 8 Памук И Пена Футон Душек Полн, Природна Патка

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Волкот корпорација создава Слатки Соништа од 1873 година! Ние сме најстариот производител на душеци во сопственоста на семејството под континуо. Удобноста Пл е конструирана со двојни јадра од пена за да обезбеди цврста поддршка и соодветно седење.На 2 во. од Гел пена се исто така ед за да обезбедат дополнително чувство на plh додека работат за да обезбедат рамномерна и конзистентна удобност. Волкот Футон Душеци функција Котоник. Котоник комбинира избрани оценки на памук со полиестерски влакна за уникатна, издржлива мешавина на тапацир што ги надминува и ги надминува традиционалните памучни вата. Како резултат На Тоа Удобноста На Волкот Пл футоните се поотпорни, поудобни, а сепак изненадувачки лесни.Преку комбинација На волк памучна технологија и внимателна конструкција, се обезбедува вредност. Тоа е 8 во. дебели и обезбедува средна поддршка. Има петгодишна гаранција. Машински чипкани прамени и вистинска конструкција на куќиштето на кутијата го комплетираат футонот. Сите Душеци Од Волк Футон се компресирани, валани и кутии што овозможува леснотија при испорака и инсталација. Достапно во различни големини и опции за боја. Конструиран со уникатен Тапацир Од Волк котоник за максимална удобност. Премиум дебел слој гел пена во јадро за дополнителна поддршка. 100% . Не е потребно собрание. Бродови компресирани, валани и кутии.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата