.

.

Kripyery Мека Крпа Книга Вграден Во Звук Хартија Симпатична Цртан Филм Куче Шарени Печатени Шема Рано Образовни Развој Играчка Crinkle Книга Бебе Крпа Учење Играчка Бебе ?

Kripyery Мека Крпа Книга Вграден Во Звук Хартија Симпатична Цртан Филм Куче Шарени Печатени Шема Рано Образовни Развој Играчка

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : со карактеристиките на светла боја и меко допирање, книгата за ткаенини може да го подобри чувството на вашето бебе за околните работи и да ги инспирира да истражуваат, вежбајќи ја нивната способност за фаќање прсти, па затоа е совршен подарок за вашето бебе.Исклучителна шема на кутре од цртан филм, богата содржина и вградена звучна хартија, што може добро да го привлече вниманието на бебето и да ја негува нивната визуелна перцепција, како и да го промовира нивниот мозок development.It изработен е од платнен материјал.Должината на овој производ е 14см, а ширината е 14см. Погоден за бебиња на возраст од 0-3 години. Погоден за Роденден, Туш За Бебиња, Божиќ, Забава За Новороденчиња итн.Име на предметот : Ткаенина Букматеријал : Крпа Соодветна Возраст : 0-3 Години Карактеристики : Богата Содржина, Рано Учење, Детали За Големина На Перење : Л : 14см/5,51", В : 14см/5,51 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Платнена Книга со карактеристики на светла боја и меко допирање, книгата за ткаенини може да го подобри чувството на вашето бебе за околните работи и да ги инспирира да истражуваат, вежбајќи ја нивната способност за фаќање прсти, па затоа е совршен подарок за вашето бебе. Исклучителна шема на кутре од цртан филм, богата содржина и вградена звучна хартија, што може добро да го привлече вниманието на бебето и да ја негува нивната визуелна перцепција, како и да го промовира нивниот развој на мозокот. Изграден е од платнен материјал. Должината на овој производ е 14см, а ширината е 14см. Погоден за бебиња на возраст од 0-3 години. Погоден за Роденден, Туш За Бебиња, Божиќ, Забава За Новороденчиња итн.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата