.

.

Вратот Жените Шупливи Надвор Повик Кардиган Еднобојна Едноставен Стил Одмор Облека

Вратот Жените Шупливи Надвор Повик Кардиган Еднобојна Едноставен Стил Одмор Облека

DEN 582.24

Количината на стоката
Това е достапна

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продаваат продавачи од трети страни од пазарот На Џојбај.Спецификација : r. Еластичност : Мало Истегнувањеr. Тип На Вклопување : Лабаво Вклопувањеr. Потекло : Континентална Кинаr. Состав На Материјал : 100% акриликr. Должина На Облека : Редовнаr. Јака : V Вратотr. Стил На Ракав : Редовенr. Материјал : Акриликr. Декорација : Шупливиr. Ракав : Долг Ракавr. Оддел : ЖениR. Тип На Шема : Цврстr. Затворање : Отвори БодР. Место На Потекло : Кина (Копно)р. Број На Модел : Моден КардиганР. Дебелина : тенка (Лето)р. возраст : средна возраст (24-45 Години)р. сезона : Пролет/ЛетоР. процент На Материјал : 95% надр. Дебелина на Предиво : редовно ПредивоР. шема : Лабаво Вклопувањер. стил : мода/Удобност/патување/Слободно Времер. боја : Црна/Зелена/Виолетова/каки (Опционално) R. Популарен елемент : ИздлабенR. r. Големина : R. Cm : R. s : -биста(128)-Должина(69)-Ракав(42) R. М : -Биста(132)-Должина(71)-ракав(43) R. l : -биста(136)-должина(73)ракав(44)Р. Хл : -Биста(140)-Должина(75)-ракав(45)р. 2хл : -Биста(144)-Должина(77)-Ракав(46)Р. 3хл : -Биста(148)-Должина(79)-ракав(47)Р. Инч : р. С : биста(50,30)"-Должина(27,12)"-ракав(16,51)"Р. м : -биста(51,88)"-должина(27,90)"-Ракав(16,90)"р. л : -Биста(53,45)"-Должина(28,69)"-Ракав(17,29)"Р. xl : -Биста(55.02)"-Должина(29.48)"-Ракав(17.69)"r. 2xl : -Биста(56.59)"-должина(30.26)"-Ракав(18.08)"R. 3xl : -Биста(58.16)"-Должина(31.05)" - - - ракав(18.47)"r. r. забелешка : R. Поради различниот монитор И Светлосниот Ефект, вистинската боја на предметот може да Биде малку поинаква Од бојата прикажана На Сликите. Благодарам!р.ве Молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење.р. Вклучени : . 1 х Џемпер Со Долги Ракави Различна Боја и Големина : Модниот кардиган доаѓа во 6 големини и 4 бои. Неговиот целокупен дизајн со тенок фит обезбедува ласкава силуета што го подобрува вашиот стил. Упатства за нега : Преголемиот кардиган лесно се чисти и одржува. Можете да го измиете во ладна вода со помош на машина за перење или рачно. Исушете го на воздух и избегнувајте користење белило. Препорачуваме да го измиете одделно за прв пат. Погоден За Секоја Пригода : кардиган со Плус големина е совршен за секоја пригода како што се шопинг, забави, работа, одмори, состаноци, секојдневна облека, излети или викенди. Тој е разноврсен и може да се носи во различни поставки. Висококвалитетен Материјал : отворениот преден џемпер е удобен за носење и е преголем и тенок. Можете да го носите во лето бидејќи има шуплив и еднобоен дизајн. Кардиган Со долги Ракави : Кардиган со Долги ракави е секси и стилски. Изработен е од висококвалитетен 100% акрилик кој е мек, удобен и дише. Дизајнот е едноставен, но лежерен, погоден за секоја пригода.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата