.

.

Наставникот Создаде Ресурси® Пластично Складирање Кади, Светло Розова, Брои

Наставникот Создаде Ресурси® Пластично Складирање Кади, Светло Розова, Брои

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Наставникот Создаде Ресурси Пластични Чување Кадии се корисна торба за вашиот прибор за пишување, калкулатори, тајмери, манипулативи и многу повеќе мали предмети што сакате да ги чувате на дофат. Овие кади се направени од издржлива пластика и вклучуваат поделени прегради за лесно организирање. Чување caddies може магацинот за лесно складирање. Секој caddy мери 9 инчи L x 9,25 инчи W x 5,25 инчи H. Продаден како пакет од 6 caddies. Пластични решенија за складирање Од Наставникот Создадени Ресурси функција на-тренд дизајни и живописни бои. Измешајте и усогласете го вашиот омилен стил на канти за складирање и кади за да создадете училница координирана во боја која е убава колку што е функционална. Овие кади се направени од издржлива пластика и вклучуваат поделени прегради за лесно организирање. Секој caddy мери 9 "L x 9-1 / 4" W x 5-1/4 " H. Одлично за организирање уметнички и занаетчиски материјали. Празен кадифен оџак за лесно складирање кога не се користи. Пакет од 6 педери.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата