.

.

Спакувани Партија Биди Сонце Ајфон Случај

Спакувани Партија Биди Сонце Ајфон Случај

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Донесете ја забавата каде и да одите благодарение на Оваа модна Забава Преполна Со напред" Биди Сонце " леопард ајфон случај. Оваа лесна кутија го штити вашиот i Phone од гребнатини, испакнатини и удари без да го жртвувате стилот. Со амортизирање на сите четири агли и подигнати рабови околу камерата и екранот, елегантниот, но издржлив дизајн ви дава заштита од паѓање до 10 стапки, така што вашиот телефон може да ги издржи тие случајни падови. Тенкиот профил на оваа футрола за прицврстување на телефонот има прецизни исечоци на портата и копчињата за лесно ракување, а контурната силуета цврсто се вклопува над вашиот i Phone без дополнителен волумен. Дизајниран со ултра слатки, луксузни детали од златна фолија и Светли бои Спакувани Со Потпис, нема што да не сакате во овој додаток за телефон изграден за секој ден. Забавни и Шарени Дизајни : Нашите возбудливи и шарени дизајни ви овозможуваат да ја покажете вашата личност и да бидете карактеристични. Ergономски И Лесен Пристап : Нашиот дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња и порти без вишок рефус. Целосна заштита за вашиот телефон и вашите копчиња ќе останат целосно одговорни. Тенок и Минимален : лесен и тенок, но издржлив, нашиот тенок профил овозможува лесна и дискретна заштита за вашиот i Phone. Сертифицирана Заштита Од Капки : Нашите куќишта се тенки, заштитни и имаат сертифицирана заштита од капки на 10 стапки. компатибилност на i Phone : овој iphone случај е целосно компатибилен со i Phone 6, i Phone 7, i Phone 8 и i Phone SE (2 И 3 Генерации). Достапно во други Големини за вашите iphone : Погледнете ги нашите огласи за дополнителни големини и бои за да ги задоволите потребите на вашиот iphone случај!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата