.

.

За ЗА БМВ 2011 - Длабоко Море Сино Металик Основен Слој Автомобилска Боја Аеросол

За ЗА БМВ 2011 - Длабоко Море Сино Металик Основен Слој Автомобилска Боја Аеросол

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Боја Мојот Автоматски користи компјутерски контролирана опрема за мешање, квалитетни нијанси и врзива спакувани во лесен за употреба аеросол за вашиот проект за допир. Совршен за мали допири, карпести чипови, гребнатини или уште поголеми површини. Бојата е лесна за нанесување и брзо сушење. Содржи еден 12 мл. конзерва со основен слој уретанска боја измешана со помош на формулата ОЕ за вашиот автомобил или камион. Оваа издржлива, основна боја на палтото бара врвен слој/проѕирен слој. Боја моите автоматски 1к и 2к проѕирни палта се ОТПОРНИ НА УВ. • Одлична боја За Основно Палто во 12 оз ЕЗ спреј аеросол. • Испрскајте ја бојата на тест картичката за да видите како се совпаѓа бојата пред да аплицирате за вашето возило. * Вклучени упатства за БМВ • Х3. 2011;2012;2013;2014;2015;2016;2017. А76. Длабоко Море Сина Металик. Еден 12 мл Аеросол. Боја Тест картичка вклучени. Не прскајте боја на возилото пред да ја тестирате Бојата и техниката На Картичката за Тестирање На Бојата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата