.

.

Artwall Allan Friedlander Pink Poppy 3-парчиња галерија обвиткано платно

Artwall Allan Friedlander Pink Poppy 3-парчиња галерија обвиткано платно

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Artwall "Pink Poppy " Три парчиња галерија обвиткано платно поставено од Алан Фридландер е рачно изработен со нашиот потпис "Artcanvaz " технологија, во која има трајна и цврста градба на премиум платно и топола. Ова парче е подготвено да виси во вашиот дом или место на деловно работење и е загарантирано да додаде допир на боја и стил на кој било амбиент. Цврстата конструкција и внимателното склопување обезбедуваат ова парче да го издржи тестот на времето. Artwall Allan Friedlander „Pink Poppy“ 3-парчиња завиткано платно сет : Предмет : Флорал. Слика со висок квалитет. Подготвени да висат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата